Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Graffiti
Witam,czy jest to pasja kogoś z was? Co was w tym pasjonuje?
Dla mnie jest to jedna z moich pasji,która chyba pozostanie w moim sercu do końca życia,nie potrafię opisać tego uczucia gdy czuję zapach farby,która pokrywa ścianę,tworząc kolejną moją pracę...heh,wiem jestem świrem. ;D

Wrzucajcie tutaj swoje prace,szkice.Mile widziane też filmy,nie koniecznie wasze.Osoby,które uważają graffiti za wanadalizm a nie sztukę itp. proszone są o nie wypowiadanie się w tym temacie.

Polecam,polska produkcja.Kolejne części można znaleźć na YT.

PMS,Szwecja,Czysty hardcore! ;d

Odpowiedz
A Hasua Športklubůf tyš vous fascíńerujům? Pšikuødovo RUCH GIEKSA GŮRNIK ?

A znouće moge Klup co śe zvjy "0700 Team" i šrajbujy uůn pů Mostach , Busach atd.?
Jou bych ći richtich pšou
Odpowiedz
zikfrit, Hasua Športklubůf to je wandalizm i za to cza tympić tych g*wn*arzy.
0700 team niyznōm.

entrick, grafiti zależy jakie, bo sztuką jest takie serio grafiti, np w katowicach jest teraz taka moda na malowanie artystyczne i takie coś mi się podoba.
ale jakieś wulgaryzmy, hasła klubowe czy nie wiadomo co to w ogóle jest, to powinni mandaty za to dawać.

Trzeba umieć odróżnić artystę od wandala, tym pierwszym dać pole do popisu, a tych drugich...
zamknąć w przedszkolu Duży uśmiech
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil

Odpowiedz
Devil

Ni fšyjsky Klubove Grafiti sům Vandalizmůma (je jich mauo) , hoća vjynkšojś nistety je Smutny
Odpowiedz
niy ma co tajlować że jak ze klubu to Vandal a jak ni to ni;p jŏ by raczyj padoł że trza popatrzeć na dzieło i kaj ône jeOczko bo je dużo talyntnych ludziOczko
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz
Popjyrům

PORADZYMY! Szczęśliwy
Odpowiedz
to je jedyn, a dwa żeby snojść tych modych i ich wykludzić ze manowcōwOczko
a bynajmij tych kierzy tam sie snodli;p
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz
te Bidouki ni vjedzům same co zy sebům zrobić Smutny
Odpowiedz
Nie chodzi mi tu o prawdziwych wandali,kiboli tylko tych którzy tworzą coś sensownego,nie koniecznie legalnie,coś co cieszy oko,ciekawi
Odpowiedz
Zależy czyje oko Oczko wandala jego "coś" będzie ciezyć jego oko,moje już raczej nie... Język

ale wiem o co Ci chodzi. po prostu każdy piękno widzi inaczej
Kto pyta, nie błądzi. Służę pomocą.
GG:43465838
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości