Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawa SYSTEMU-SOFT
#1
Czy znacie jakieś dobre i skuteczne programy do naprawy systemu operacyjnego? Może sami używacie już od jakiegoś czasu różnego rodzaju programów które to możecie spokojnie polecić innym użytkownikom?
Odpowiedz
#2
To zależy co się dzieje. Nie ma skutecznego lekarstwa na wszystko.
Kto pyta, nie błądzi. Służę pomocą.
GG:43465838
Skype: SlunskieForum.eu
Odpowiedz
#3
Są programy które posiadają wiele opcji napraw systemu które uwzględniają wiele możliwości i przypadków.Zgadza się,że nie można liczyć tylko i wyłącznie na jeden program.Ponieważ może być tak,że nie zawsze on da sobie radę ze wszystkim.Dlatego właśnie można tu doradzić komuś jakiego programu używamy osobiście kiedy nasz system wymaga regeneracji rzecz jasna można zawsze uwzględnić w jakim przypadku używamy akurat tego programu.
Odpowiedz
#4
Co jest do wszystkiego to jest do niczego Oczko
Kto pyta, nie błądzi. Służę pomocą.
GG:43465838
Skype: SlunskieForum.eu
Odpowiedz
#5
No ja też jakoś nie jestem przekonany do takich programów...
Raz zainstalowałem coś takiego to skończyło się formatem :/
Zaproszům na: www.szkryfka.eu

Odwiedź Nos na: FaceBook
Odpowiedz
#6
Bobrze , dobrze rozumiem was wszystkich o co wam chodzi i do czego zmierzacie.Dlatego zadam pytanie inaczej.. Jakich programów np. używacie do naprawy rejestru. Zacznijmy od rejestru systemu.
Odpowiedz
#7
dobry i darmowy RegCleaner Język
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil


Odpowiedz
#8
Zgadza się RegCleaner jest dobrym programem do czyszczenia rejestru systemowego.
Osobiście polecam wam wszystkim program System Mechanic.Ogólnie program nie jest trudny w użyciu i zastosowaniu.Służy on ogólnie do optymalizacji systemu.Ma on bardzo wiele opcji.Pracuje z nim już kilka lat i naprawdę uważam,że się sprawdza naprawdę jest dobry.Niestety nie jest to darmowy program.Posiada on swoją darmową wersję,która nie dawno się pokazała System Mechanic Free z tym ,że są tu pewne ograniczenia i nie ze wszystkich opcji można skorzystać.
Odpowiedz
#9
Mój sposób na naprawę komputera to....
Oddanie do serwisu Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości