Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na jakim grasz instrumencie?
Ja próbowałem grać na basie ale mi nie wychodziło. Albo za małe zdolności albo za grube paluszki... Ale do tej pory uwielbiam brzmienie basu. Moi ulubieni basiści to Marcus Miller, Stanley Clarke, Victor Wooten. Znacie ich? graliście na jakimś instrumencie?
Odpowiedz
Jeśli chodzi o muzykę to swego czasu dużo ona mi towarzyszyła w życiu.Na pewno o wiele więcej niż teraz.Już w wieku 7 czy 8 lat chodziłem do szkoły muzycznej uczyłem się tam grać na pianinie.
Po kilku latach przestałem uczęszczać do szkoły muzycznej natomiast gra na pianinie przerodziła się w grę na dekach-jednak to robiłem amatorsko oczywiście ale swego czasu poświęcałem temu bardzo wiele chwil.Obecnie nie gram już ani na pianinie a gramofony i mixer stoją w koncie.
Odpowiedz
czasy się zmieniają - my też... Też kiedyś grałem na dekach, teraz inne priorytety - rodzina, praca itd. Ale zamiłowanie do muzyki pozostało wraz z obszerną płytoteką Uśmiech
Odpowiedz
Na klawiszach Uśmiech
Kto pyta, nie błądzi. Służę pomocą.
GG:43465838
Odpowiedz
Na nerwach Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Odpowiedz
Zawsze chcioůech grać na gitarze, elektryk abo bas. Ale nigdy niy bůo czasu na to, ani gelta... Smutny
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil

Odpowiedz
Ja na gitarze normalnej chciałem grać, uczyłem się samemu jakiś miesiąc z nutami i ruchami, ale jak już zaczęło mi coś wychodzić to odechciało mi się dalej uczyć..... Język
Odpowiedz
a normalna tzn jaka?
Normalna jest każda Duży uśmiech
Odpowiedz
Piotrek pewno grał na gitarze normalnej, zwanej "pudłem" uderzając prawą ręką blacikiem, tzw. piórkiem.
Tread softly because you tread on my dreams.
Odpowiedz
czyli klasyk?a może akustyk?
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości