Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plus czy T-Mobile?
#1
Witam wszystkich!
Chciałbym sobie przenieść numer do plusa lub t-mobile, ale jakaś oferta na kartę i nie wiem gdzie i co wybrać...
Może napiszcie co i gdzie macie z tych dwóch i dlaczego.
Z góry wielkie dzięki! Za ciekawe propozycje dodaję reputację Uśmiech
Zaproszům na: www.szkryfka.eu

Odwiedź Nos na: FaceBook
Odpowiedz
#2
hmmm, ja jestem w plusie no i nie powiem, że to najlepsza sieć, ale nie jest źle. Między plusem a T-mobile jak dla mnie to chyba różnicy między promocjami nie ma. W obu jest ta zasada minusowa, że pakiety są aktywne tylko jak jest aktywne konto, np w orange tego nie ma co chwalę.

W plusie z dobrych promocji poza swoją sieć czyli do wszystkich, a nie tylko do swojej to mogę zachwalić 250 sms do wszystkich sieci za 10zł (4gr sms) Jeśli chodzi o T-mobile to wiele nie napiszę, bo nie miałem tam telefonu. Myślę, że play jest ciekawą ofertą oczywiście jak mamy sporo znajomych w tej sieci, bo tam za samo doładowanie dostaję się darmowe smsy do wszystkich. Praktycznie płacimy tylko za gadanie.
Odpowiedz
#3
Za ciekawe propozycje dodaję reputację

Zastrzegam od razu,że to zdanie nie było potrzebne w Twoim poście.
To Twoja sprawa komu nadajesz reputacje,nie musisz zachęcać ludzi do wypowiedzi formułując takie zdanie.Bynajmniej ja mam takie odczucia ale mniejsza z tym..Nie na tym pomoc polega pomoc powinna być bezinteresowna wtedy jest szczera.

Odpowiadając na Twoje pytanie powiem tak:
Zdecydowanie Plus nie ma nad czym się zastanawiać.Podejmując decyzje najpierw rozważ też w jakich sieciach mają Twoi znajomi rodzina przede wszystkim numery.Wiesz wiadomo na pewno będziesz do nich najwięcej dzwonił.Tak abyś miał po prostu taniej.Nie orientuje się teraz jakie są w tych sieciach promocje ale byłem posiadaczem obu.Z T-mobile nigdy nie byłem zadowolony.Zacznę od tego,że u mnie prawie nikt nie posiada tej sieci to też połączenia miałem bardzo drogie do innych rozumiesz.Plus jest o wiele bardziej prężniej rozwijającą się siecią w Polsce niż T-Mobile.Jak wiesz T-mobile powstał na bazie innej sieci która upadła.Dlatego też sam ten fakt daje do zrozumienia,że musi trochę czasu minąć za czym T-Mobile będzie miało ciekawe oferty,promocje, za czym zacznie na siebie zarabiać dopiero wtedy będą one możliwe.
Plus jest już od dawna dlatego może na pewno zaoferować dużo korzystniejsze warunki.



Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości