Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RAP
Jak wiemy wśród młodzieży i tzw "małolatów" rodzaj tej muzyki nosi wielką popularność i jest w dużej mierze przez nich słuchany, wcześniej rodzaj tej muzyki nie był tak uznawany jak w dzisiejszych czasach, ale jak wiemy moda na ten rodzaj wróciła w bardzo wysokiej mierze.

Co wy na ten temat myślicie? Czy ten rodzaj muzyki jest dla wszystkich i czy w tych tekstach jest naprawdę jakieś przesłanie?
Odpowiedz
Piotrek napisał(a):Jak wiemy wśród młodzieży i tzw "małolatów" rodzaj tej muzyki nosi wielką popularność i jest w dużej mierze przez nich słuchany

Pierwsze słyszę... W sumie to nie znam nikogo kto by tego słuchał, a znam dużo ludu.
Kto pyta, nie błądzi. Służę pomocą.
GG:43465838
Odpowiedz
Ja natomiast znam bardzo wiele osób ,które słuchają hh - Hip Hop ja tam nie przepadam za nim za bardzo Uśmiech wole Reggae niż hip-hop zdecydowanie.Zdaję sobie z tego sprawę,że muzyka ta niesie duże przesłanie ale mimo wszystko za nim nie przepadam.
Odpowiedz
Marcin napisał(a):Ja natomiast znam bardzo wiele osób ,które słuchają hh - Hip Hop

Ale to je na tymat rapu a niy hh...
Kto pyta, nie błądzi. Służę pomocą.
GG:43465838
Odpowiedz
Marcin pewnie miał na myśli jedno to samo, bo trochę wspólnego ze sobą to ma. Ja nie powiem że nie słucham, bo nie które do gustu mi przypadły piosenki z tego klimatu, znajomych oczywiście też od masy to słucha, głównie rówieśników.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości