Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KINO-filmy na które warto pójść lub też nie
Piszcie tutaj jeżeli byliście ostatnio w kinie.Chodzi mi o tytuły filmów na które warto pójść lub nie wiadomo napiszcie czemu.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o aktualne filmy, które puszczają w filmach i premiery to po opisach wybrałbym się chyba jedynie na "Safe House" i ewentualnie " Bóg zemsty" filmy z pod kategorii thriller/ akcja
Odpowiedz
Ja ostatnio preferuje chodzenie do kina nie powiem.
Byłem na kilku filmach preferuje polskie filmy których ostatnimi czasu było dużo.
Polecam:Róża,Big Low
Ostatnio też grają w kinach film : Kac Wawa -komedia polska
Powiem szczerze że jakoś nie przypadła mi do gustu daleko mu do filmu na jakiego podstawie był kręcony,podobnie zresztą jak Sztos 2 też nie wywarł na mnie wrażenia.
Odpowiedz
Na polski film ciężko jest żeby trafić, nie mogę sobie darować jak wybrałem w kinie na ślepo film "Baby są jakieś inne " ... całe półtora godziny czy ile to tam trwa dwóch aktorów jedzie samochodem i gada nie powiem, że stale ciekawe rzeczy, bo ten film to chyba dobry tylko do spania był..
Odpowiedz
Polecam film "Bóg Zemsty" - scenariusz mega świetny, jedni z lepszych aktorów i cały czas coś się dzieję, ani chwili nudy, dobry film akcji ( +dramat/thriller ) polecam na miły wieczorekUśmiech
Odpowiedz
Nie chodzę do kina w ramach protestu za zamach na Naszą ostatnią wolność!
Odpowiedz
Protest jest do końca marca o ile się nie mylę, także w najbliższym tygodniu już się będziesz mogła wybrać Język
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości