Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomsył??!
Może "zatrudnicie" kogoś do tego działu aby wypisywał ciekawe imprezki z Śląska?
Odpowiedz
Myślę,że ciekawy jest pomysł jak najbardziej aby wpisywać tutaj różnego rodzaju ciekawe imprezki jakie mają odbyć się na śląsku.Może to zainteresuje innych i sami wybiorą się na jakąś z nich.Jeszcze lepsze by było jak by same osoby które były na jakiejś imprezie zdawały bezpośrednio z niej relacje opisując wydarzenia i różnego rodzaju rzeczy jakie miały na niej miejsce.
Odpowiedz
Może niech zostanie "tą" osobą która moderuje te forum?
[Obrazek: 85186464.png]
Odpowiedz
Czyli wnioskujesz iż to ja mógłbym umieszczać tutaj takie posty rozumiem.Sprawa wygląda tak,że owszem mógłbym tu umieszczać tego typu posty odnośnie najbliższych fajnych imprez na śląsku.Tylko moim zdaniem lepszy zdecydowanie wgląd ma osoba mieszkająca w jakimś danym mieście jakie są tam imprezy bynajmniej ma większe pole manewru.I moim zdaniem za każde miasto na śląsku powinna być odpowiedzialna inna osoba mieszkająca w danym mieście.Oczywiście wiadomo,że na forum nie ma osób mieszkających w każdym mieście Śląska dlatego nie mające,że tak powiem gospodarza należałyby wtedy do moderatora forum.Bo kto inny może lepiej przedstawić napisać opisać jakieś wydarzenie,jakąś imprezę okolicznościową lub też nie jak nie rdzenny mieszkaniec danej miejscowości ktoś kto tam dorastał i się wychował.
Takie jest moje zdanie.Zdaje sobie sprawę,że dużo gorzej może być z realizacją tego na pewno.
Odpowiedz
Sofer popiyrům
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości