Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs fotografi - praktyczny poradnik
#1
Witam. Czy ktoś z was "fotografów amatorów" kiedykolwiek zastanawiał się nad skorzystaniem ze wskazówek dot fotografowania? A żeby wciąć np. "Praktyczny kurs fotografii" (Łukasz Gaweł)?? Bardzo ciekawa książka, dostępna w przystępnej cenie. Wszystko ładnie zobrazowanie i wyjaśnione. Czy raczej wolicie postawić na swój "nos" ?
Odpowiedz
#2
najlepsze sa spontany, tzn. w woli wyjaśnienia zdjęcia zrobione spontanicznie co za tym idzie sa oryginalne, nie powtarzalne i własnej twórczości, nie można sie tego nauczyć to trzeba mieć w sobie czyli pasje i chęci a reszta sama przyjdzie. Ale to moje zdanie.
Odpowiedz
#3
Ja robię różne zdjęcie, każde z innego ujęcie. Za każdym razem cudowne zdjęcia wychodzą Uśmiech
A co do poradników to nie praktykuje ich.
Odpowiedz
#4
Czyli spontan uprawiasz w zasadzie o dobrze bo poradniki są dla wyjaśnienia a nie kopiowania zdjęć a przeważnie albo poradniki inaczej uczą albo ludzie źle rozumieją ich przeznaczenie
Odpowiedz
#5
Może zrobimy temat w którym pokażemy kilka naszych zdjęć? Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#6
Rehab, jestem za tym aby każdy założył nowy temat w którym będę danego autora zdjęcia. Zaraz sam stworze temat w którym pokaże kilka moich zdjęć.
Odpowiedz
#7
Serce 
Lepiej poczytać jakieś ksiażki i kursy an płytach niż być zdanym tylko na siebei przeciez najlepiej uczyć się od mistrzów ; ) wskazówki doświadczonych osób są cenne Heart
Odpowiedz
#8
Ja nigdy nie korzystalem z poradnikow zawsze sam ;]
Odpowiedz
#9
@RappNastyk: Możesz pokazać kilka swoich zdjęć?
Odpowiedz
#10
Ja nie jestem fotografem i nie interesuję się zbytnio fotografią. Uśmiech ale z miłą chęcią zobaczę wasze piękne zdjęcia. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości