Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?
Dlaczego tak myślisz?
Odpowiedz
Nie wiem jak wy, ale mnie odpowiada sieć "PLAY" nie muszę regularnie miesięcznie
doładowywać konto. Raz doładuję za te 5.00 lub 10.00 zł. i mam konto ważne
przez 1 rok. Doładowuje tylko tyle ile mi potrzeba, nikt mi nie wysyla SMS-sa z upomnieniem
doładowania konta i nie musze tego pilnować.
Moi znajomi i rodzinka tez maja tą samą sieć PLAY, wówczas te rozmowy sa tańsze
dużo osob w pracy maja ta samą sieć i sie chwalą.
ale jezeli z tej sieci zadzwonisz do kogos kto ma inną sieć, wowczas wiecej sie placi.
Mialam kiedys sieć z ORANGE, zapomnialam doladowac i bylo 4 dni po terminie
na koncie mialam jeszcze 27.00 zl., za niedoladowanie konta mi te pieniądze zniknely. ORANGE mi zabrało, wiec wole nie miec takich niespodzianek. Pozostaje przy sieci PLAY
Tread softly because you tread on my dreams.
Odpowiedz
Ja mam Orange na kartę.Taryfę Nowe Orange Go. Od wartości doładowania zależy jakie są stawki za rozmowy np. doładowujesz wartością 50 zł to 29gr/min,5gr/SMS w Orange oraz od 29gr/min i 18gr/SMS poza Orange. Ja wykupuję pakiet SMS za1 gr.Pakiet zawiera 600SMS-ów w cenie 1gr do sieci Orange i jest ważny 30 dni.Aby go uruchomić należy wysłać SMS o treści 600 pod nr789. Korzystam jeszcze z 3 darmowych numerów do Orange przez 30 dni. Mam do wykorzystania 2400minut-nigdy jeszcze nie wygadałam wszystkiegoUśmiech Szczegóły:http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_offer?category=PREPAID_NOWE_ORANGE_GO
Odpowiedz
Witam!
Ostatnio jestem już mniej zadowolona z sieci Orange, ponieważ coś się dzieje niedobrego z zasięgiem, wcześniej nie miałam takiego problemu.Moi znajomi też się zaczęli skarżyć , że nie umieją złapać zasięgu. Nie wiem czym to jest spowodowane. Może ktoś też ma podobny problem?
Pozdrawiam wszystkich! Życzę miłego wieczoru!
Odpowiedz
jŏ niy zauwažô tego u mie ;p
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil

Odpowiedz
A jou kca pšejś zy timobajl na orenč,
vincy esemesůf darmovich dů pšaćeli,
zœboučemy jakœ tœ baje..
Jou bych ći richtich pšou
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości