Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?
#11
z tego co wiem a czytałem rankingi to jest odwrotnie wiekszośc ludzi przechodzi do play.Każda siec ma swoje plusy i minusy, jak każdy kij ma dwa końce ale większosc ludzi tez patrzy na ceny, a z tym to każdy wie.
Odpowiedz
#12
odwrotnie do czego?
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz
#13
Ja mam Erę(T-Mobile) i szczerze powiedziawszy(napisawszy) nie jestem z niej(niego) zadowolony Zły Dużo płacę, mało dostaję itp. A jeszcze te dzwoniące babki z ofertami, boże...
Odpowiedz
#14
a to tak tak czy abonament?
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz
#15
Jou mům ERA i nima śnigo rott , tyš mauo důstøvům a mocka bula.
Jou bych ći richtich pšou
Odpowiedz
#16
to po co umowa przedłużosz?
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil


Odpowiedz
#17
Długo miałam sieć Plus, ale zmieniłam na Orange i jestem zadowolona. Mam telefon na kartę.
Odpowiedz
#18
Może by każdy napisoł coś o swoij sieci a niy ino- " jo mom orange", " jo mom play- jestech zadowolony".
Jo możno zaczna- mom abonamynt w Erze- obecnie Tmobile, płaca koło 45zł na miesiąc i w tym mom: 200 minut co miesiąc z wybranom osobom, 70min do wszystkich, fakturka przisyłajom mi na mejla- z tego tytułu chyba dali mi jakies minuty do wykorzystania; wiym że były tyż jakies pakiety internetowe za 10zł miesiyncznie szło siedzieć w necie do wykorzystania jakigoś tam transferu ale nie sprawdzołech tego bo łostatnio z czasym u mnie ciynżko- beztoż pisza na forum głownie w robocie;];
Jo ta taryfa broł w Erze po zmianie na Tmobile wiym że som inne opferty i promocje;

Jak przedłuża umowa to dostana:
dodatkowe 300 minut w przypadku oferty bez telefonu
do 150 zł rabatu na wybrane telefony w przypadku oferty z nowym aparatem
bezpłatną przesyłkę kurierską
dodatkowe 60 min za aktywację f@ktury

Umowy nie byda przedłużoł bo abonamynt to niy do mnie...- Chca mieć wiynkszo swoboda nad wydatkami; interesowało by mnie coś na karta abo jaki mixik- czekom na wasze opisy sieci;

pozdROWienia
Odpowiedz
#19
co žejś je z Rybnika?
Jou bych ći richtich pšou
Odpowiedz
#20
abonamentów sie nie opłaca obecnie wcale chyba że jestes firmą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości