Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?
Cześć Wam,

Widzę, że nie ma takiego tematu, a jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie na temat istniejących sieci. Z której korzystacie i jakie są Wasze wrażenia?
Ja mogę się przyznać, że byłem już w Orange, Play i teraz Heyah. Wg mnie ta ostatnia jest najlepszą siecią na jaką mogłem trafić. Dzięki podwójnemu doładowaniu od Heyah, z którego zgarniam do 150 złotych bonusu i tanim rozmowom za granicę w cenie 59gr/min, długo nie zmienię operatora.
Ma ktoś Heyah i jest równie zadowolony co ja, czy korzystacie z innych usług?
Odpowiedz
jo praktycznie juz poranoscie lot mōm orange i sztyjc zech tam jeOczko czasami mie wkurzy ale ogolnie dowo rada;p
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz
heyah! XD
Odpowiedz
Tylko Play bo najtańszy i prawdziwe do wszystkich 29gr a nie ukryte opłaty jak w pozostałych sieciach
Odpowiedz
W orange pop na kartę nie ma ukrytych opłat.
Ja jestem zadowolony z tej sieci i z tego planu taryfowego.
Kto pyta, nie błądzi. Służę pomocą.
GG:43465838
Odpowiedz
są, zadzwoń do play to zaraz ci zje z konta o wiele więcej info: http://zyjoszczednie.tk/jak-zmniejszyc-o...ow,35.html
Odpowiedz
może zacznijmy od tego ze ja jako klient wiem o tym że jest droższe połączenie do play czy polsat;
druga sprawa, gdyby była ukryta to by o tym nie mówili choćby w reklamach czy w ABOK-u...
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil

Odpowiedz
bo nie mówią tylko małym druczkiem piszą w reklamach.
Odpowiedz
mówią, a że Ty nie słyszałeś to nie znaczy że o tym nie informują.
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil

Odpowiedz
lol, no to trza byc, wiadome je ze do play je drogszeOczko a tyn play wcale niy ma taki dobry, bo inne sieci tympiom go rowno;/
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości