Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows Mobile- aplikacje, gry i inne klamory
#11
co? symbian i android? chopie skund tys sie urwoł?Duży uśmiech
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz
#12
krzysztof903 chyba nie potrafisz się obsługiwać PPC czy choćby smartfonami... LOL
skoro windows to musi mieć cos z windy - logika. a co do wirusa... PLIZZZZZ!
kilka lat użytkowałem PDA z systemem Windows Mobile 6 i ani razu nie miałem wirusa, choć różne aplikacje się przez niego nawinęły. dalej bym z niego korzystał gdyby nie pękną mi wyświetlacz. u mnie reset zawsze pomagał, a hard reset robiłem tylko raz, gdy zapomniałem kod dostępu do urządzenia. Tyle na ten temat.
Szkryflač mi pŏ Šlůnsku

Heaven or Hell! What is your final destination?!
DeVil


Odpowiedz
#13
co do wirusow, to je malo P(A) ze jaki sie nawinieOczko narazie za malo tego jeOczko a dwa niy kali sie tego robicOczko
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz
#14
Wstyd mi sie prziznać ale mojego LG Swifta z Andkym 2,1 zamieniłech na Omnia 1...; Po 1 dniu tynskniłech- ale w końcu trza było zapoznać sie z WM; modyfikacje i programy- niyzniszczalno Automapa, oczywiście Opera, skajp, gg, Spd Mobile Shell- nakładka zmiyniająco klasyczny wygląd z dupiatym ( to po ślonskuUśmiech) menu start na zacniyjszo- je do tego moc skrinow z zygorami, kalyndarzami, ikonami i innymi rzeczami sprawiajoncymi że idzie na to patrzeć, S2U2- suwak do odblokowywania fona; adobe; z programow to narazie tela, z gier na omnia narazie NFS Undercover warty uwagi;

P.S- niy chce kto sprzedać czegoś z andkym?Uśmiech
Edit- Omnia sprzedanoJęzyk
Odpowiedz
#15
a czego szukosz dokładnij?;>
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz
#16
Sprawiłech se Xperia X8Oczko
Odpowiedz
#17
i jak?;>
Wachtyrz Ślůnskij gŏdki
Odpowiedz
#18
Miecie, to je to co lubia!Uśmiech Niograniczone możliwości, moc aplikacji- jak zwykle trocha sie napociłech przi ustawianiu wszystkich pierdoł- nigdy nie mów nigdy ale jo przy andku chyba zostana na duuuuuugo;
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości