Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Polski
#1
Temat poświęcony aktualnym zawodom czyli - Pucharze Polski.
Jesteśmy aktualnie na etapie 1/4 także finał już bliski. Drużyny mniej więcej myślę się układają i mało niewiadomych zostało.

Mecze na które czekamy to:

Wisła Kraków - Lech Poznań 20 marca, 18:30
Ruch Chorzów - Ruch Zdzieszowice 21 marca, 20:30
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 21 marca, 18:30
Legia Warszawa - Gryf Wejherowo 20 marca, 20:30


Dziś Legia Warszawa podejmie drużynę z mojego miasta no i zapewne wygra, bo jednak bariera dzieląca 4 klasy między drużynami jest ogromna i w pierwszym meczu 3:0 już wygrała.. Drugim meczem który odbędzie się dzisiaj jest Wisła Kraków z Lechem Poznań- Wisła w pierwszym meczu wygrała 1:0 jak będzie dziś? Czy Lech nadgoni stratę i podoła wyzwaniu ?

Ruch Chorzów natomiast swego rywala w pierwszym meczu pojechał 4:1 i myślę, że tu również nic się nie zmieni.

Arka Gdynia ze Śląskiem wygrała 2:0 i jutro zobaczymy czy Arka utrzyma się przy prowadzeniu. Czyli największymi dwiema niewiadomymi mamy wg mnie mecz Wisły z Lechem no i Arki ze Śląskiem, bo wszystko będzie tam możliwe. Spadek Gryf Wejherowo i Ruch Zdzieszowice to już raczej formalność ...

Co wy na temat tegorocznego PP myślicie i jakie jest wasze zdanie?
Odpowiedz
#2
Gryf Wejherowo moja miejska drużyna zremisowała na PEPSI ARENIE Z Legią Warszawa 1:1, mimo walki po pierwszym przegranym meczu u siebie odpadają z PP.

Następnym przeciwnikiem którego wylosowała Legia będzie Arka Gdynia !
Bardzo ciekawie się złożyło, akurat w mojej okolicy wszystko.

Drugą parę utworzą: Ruch Chorzów i Wisła Kraków. Gospodarzem pierwszego meczu chorzowianie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości