Šlůńske Forum

Pełna wersja: Katowice - Miasto ogrodów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W tym dziale piszemy o różnych pomysłach w ramach programu Katowice - Miasto ogrodów oraz Wasze refleksje na dany temat.
Zapraszam do wypowiadania się

[Obrazek: skan001.th.jpg]

( kliknij na obrazek aby powiększyć )
Jak już pisałem w innym temacie dla mnie program Katowice - Miasto ogrodów to totalny oksymoron Oczko Na siłe ktoś próbuje zmienić wizerunek miasta.
Może masz rację, ale czy zatem twoim zdaniem to źle że zmieniają wizerunek miasta?
W sumie syf był tam zawsze, i wątpię czy zniknie.
Katowice jest miastem przemysłowym może zainwestować najwyżej w budowę parków, skwerów, placów zabaw itp lub rozbudowę istniejących ( o ile jest na to przestrzeń). Gdybyś miał wujechać na wakacje to jakie miejsce byś wybrał? Nad morze? Na mazury? W góry? czy może do Katowic?XD
to zależy ok grubości mojego portfela.
Natomiast mieszkam blisko Katowic, siedzę tam przynajmniej 3 razy w tygodniu... Więc po co miałbym tam jechać na wakacje?
na wakacje albo zostaje się w domu albo się jedzie do rodziny, albo w dalekie miasta Oczko
Wracając, wydaje mi się ze właśnie z tym co napisałeś jest kojarzona ów akcja, nie wiem co się tego tak uczepiłeś xD
No dla mnie to abstrakcyjny pomysł z tym miastem ogrodów ; P
Ale to tylko moje zdanie : )
nie no spoko, to dobrze że wyrażasz własną opinię.
Z drugiej strony, post #4 ... Sam sobie zaprzeczasz Oczko ponieważ miasto musi coś zrobić z tym, żeby zdobywać więcej turystów czy mieszkańców, prawda? I między innymi dlatego jest właśnie ta akcja Uśmiech
Wiesz jak dla mnie Katowice nigdy nie będą miastem turystycznym co nie znaczy że nie powinno dbać o odpowiednie miejsca rekreacji dla mieszkańców : )
I to rozumiem.
Jak to mawiał JP II: "Pożyjemy, zobaczymy" Oczko
ludzie, jedyn ze malo wto wiy, wiela richtich je tych zegrodkow we kato (a je ich na prowda duzo)
dwa to juz tera miasto mo wplywy ze turystykiOczko i mo duzo atrakcji, kierymi moge sie pochowlicOczko
Stron: 1 2 3